Yasal Uyarı

Bu web sitesi Mosdental Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ltd. Şti.’nce işletilen Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından hazırlanmış olup her türlü hakkı saklıdır.

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan bilgi, yorum, görüntü, doküman, fotoğraf, ses kaydı, video, görüş v.b. şeyler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Reklam, teşhis, tanı, tedavi, yönlendirme ve ticari bir amacı bulunmamaktadır. İçerikte yer verilenler profesyonel tıbbi bakım yerine geçmemektedir, tıbbi tavsiye ve hizmetler içermemektedir. Bir sağlık sorununuz varsa veya böyle bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız mutlaka hekiminize danışmanız gerekmektedir. Bu konudaki her türlü karar ve sorumluluk web sitesini ziyaret eden kişilere aittir.

Web sitesini ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Sitede yer alan içerik ve e-uygulamalar nedeniyle hiçbir kişi ve/veya kuruluşa karşı taahhütte bulunulmamaktadır.

Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) herhangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü veya dolaylı olarak sorumlu ve yükümlü olmayacaktır.

Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, internet sitesinde yer alan bilgilerin doğru, mevcut ve gerçek durumu yansıtması için her türlü özen ve gayreti göstermektedir. Ancak e-uygulamalar veya site içeriğinde yer alan yazım hatası, eksikliği, güncellemede gecikme, muhtemel bir yanlışlık veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar nedeniyle sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Sitede yer alan içerik ve uygulamaların önceden haber verilmeksizin güncellenmesi, düzenlenmesi, değiştirilmesi, kaldırılması gibi işlemlerin yapılması hakkı ve yetkisi yalnızca Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne aittir.

Sitede yer alan içeriğin (bilgi, doküman, fotoğraf, ses kaydı, görüntü, video v.s.) Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilmesi, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması veya kullandırılması v.b. faaliyetler yasaktır. Bu konudaki tüm haklar saklıdır.

Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bu internet sitesinin kullanıcılarına, ilgilerini çekebilecek başka internet sitelerine üst bağlantılar kurarak bu sitelere erişim sağlayabilir. Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bu internet sitelerinden erişilebilecek her hangi bir bilgiye dair bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere hiçbir beyanat veya güvence sunmamaktadır. Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, başka bir internet sitesine üst bağlantı içerirken bu sitelerde belirtilen görüş veya düşüncelere ilişkin hiçbir onayda da bulunmamaktadır. Bu web sitesi üzerinden başka sitelere yapılacak bağlantılar nedeniyle oluşabilecek zararlardan Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sorumlu olmayacaktır.

Web sitesine üye olan kullanıcılara mahsus e-hizmetlerden faydalanan ziyaretçilerin, siteye üye girişi için kullandıkları kullanıcı adlarını ve/veya şifrelerini hiç kimseyle paylaşmaması, bu bilgilerin gizli ve kişisel nitelikte olması nedeniyle üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasına engel olacak şekilde gerekli gizliliği ve özeni göstermeleri zorunludur. Aksi halde meydana gelebilecek her türlü zarardan dolayı sorumluluk kullanıcılara aittir.

Özel Mossdental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, bildirilen kişisel bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve bu bilgilerin gizli kalması konusunda gereken özeni gösterecektir.

Mosdental Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri Ltd. Şti’nin resmi adresi :

Başakşehir Mah. 1. Etap Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No:7/A Hecar Sitesi Başakşehir 34480 İstanbul, TÜRKİYE

Ticaret Sicil No: İstanbul Ticaret Sicil Memurluğu - 912418

 
Her türlü görüş ve istekleriniz için 0 212 485 00 70