DİŞ TEDAVİLERİMİZ

İmplant

Güzel gülümseyebilmenin sırrı; ışıltılı, bakımlı ve estetik dizilmiş dişlerdir. Doğal bir gülümseme için insan doğasına en uygun ürün diş implantıdır.

Devamını Oku...

ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ

Ortodonti, diş ve yüz düzensizliklerinin teşhis ve tedavisini yapan bilimdir. Ortodontik tedaviyle diş, çene ve yüz bölgesindeki bozukluklar önlenir.

Devamını Oku...

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Diş veya diş etlerine yapılan tedavilerle kişilerin kaybedilmiş fonksiyonların kazandırılmasını,sağlıklı ve estetik görünüme kavuşmasını sağlayan tedavilerdir.

Devamını Oku...

ZİRKONYUM

Zirkonyum, geleneksel porselen köprü ve protezlerin alt yapısında kullanılan gri metalin yerine kullanılan beyaz bir alaşımdır.

Devamını Oku...

INVISALIGN(ŞEFFAF PLAK)

Şeffaf plak aslında bir çeşit ortodontik tedavidir. Aradaki tek fark tel takmadan dişleri düzeltmek mümkün hale gelmiştir.

Devamını Oku...

KALICI DİŞ BEYAZLATMA (BLEACHING)

Bu işlem, farklı nedenlerle rengi değişen veya sararan dişlerin rengini, kişiye özel planlamalarla birkaç ton açmak için uygulanır.

Devamını Oku...

MOSSDENTAL AĞIZ VE DİŞ POLİKLİNİĞİ

Öykümüz işine aşkla bağlı iki diş hekiminin başarı yolunda durmaksızın koşuşturmasının kısa hikayesidir. Diş Hekimi Ömer Faruk ve Hakan her ne kadar farklı kişikleri temsil etse de; birlikte maraton koşmanın imkansız olmadığını ispatlamıştır meslektaşlarına.

Ağız ve Diş Sağlığı alanında modern yöntem ve cihazların önemi asla küçümsenemez. Ama bunları kullanan hekimlerin üstün mesleki ve insani değerlere sahip olması vazgeçilmezlerdendir.

Her türlü görüş ve istekleriniz için 0 212 485 00 70